Büyük Beden Tayt

Esnek kumaşları ve toparlayıcı özellikleri sayesinde popülerlik kazanmış olan taytlar, birçok farklı renk seçeneğinde sizlerle buluşturulur. Ebsumu olarak sizler için özenle hazırladığımız büyük beden tayt kategorimizde, farklı kumaş alternatifleri de yer almaktadır. Parlak görünümleri ile dikkat çekici bir tarz yaratan disco taytların yanı sıra pamuklu modeller de mevcuttur.

Vücudu tamamen saran bu kumaş tipi, ciltle direkt temas halinde olmasına rağmen hareketleri kısıtlamaz. Beden ölçünüze ve vücut hatlarına uyum sağlar. Bu özelliği sayesinde istediğiniz şekilde hareket etmenize imkân tanır.

Büyük Beden Tayt Modelleri

Ebsumu olarak sizlerle buluşturduğumuz büyük beden tayt modelleri arasında son zamanlarda popüler olarak tercih edilen görünümlerden birisi, parlak disco taytlarıdır. Bu tayt modelleri, kendi tarzınıza uygun olarak seçim yapabileceğiniz birçok farklı renk alternatifine sahiptir. Siyah, kahverengi, kiremit, füme, mürdüm, hâkî, mor, antrasit, mavi ve kırmızı, zengin renk skalasında sunulan seçeneklerdir. Sayfamızda yer alan büyük beden tayt modellerini sıralayarak tüm renk alternatiflerini görebilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce belirlediğiniz bir renk varsa, sayfanın sol kenarında yer alan kontrol paneli yardımıyla bunu seçebilir ve aramanızı özelleştirebilirsiniz. Sadece bu renkteki ürünleri sıralayarak aradığınız tasarımdaki taytı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Toparlayıcı Büyük Beden Tayt

Elastik özellik gösteren bir kumaştan üretilmiş büyük beden tayt modelleri, vücut hatlarını toparlayıcı özellik gösterir. S’dan 4XL’a kadar değişen beden seçenekleri, sayfamızda yer alır. Kendi beden ölçülerinize uygun olan taytı alarak vücut hatlarınız üzerinde yaratacağı etkinin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir model bulduktan sonra, ürünün kendi sayfasına giderek mevcut beden seçeneklerini görebilirsiniz.

Taytın kenarından inen dikey çizgiler ile renklendirilmiş tasarımlar, sevilerek tercih edilen modellerden birisidir. Genel görünüme bir hareket katan bu detay, pamuklu büyük beden tayt seçeneklerinin bazılarında yer almaktadır. Dikey çizgi sayesinde bacak boyunun daha uzun görünmesine yardımcı olan bu detay, estetik açıdan hoş görünümler yaratır. Bu tasarımda da siyah üzerine kırmızı, beyaz ve altın şerit gibi farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Farklı renklerin birbiri ile uyumuna göz atarak, moda zevkinize hitap eden seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Parlak Disco Tayt

Parlak kumaş görünümü, son trendlerle moda dünyasına giriş yapan tarzlardan birisidir. Göz alıcı yapısı sayesinde sevilerek tercih edilen disco taytlar, her yaştan kadının kombinlerine uygun hale getirilebilir. Bu taytlarla oluşturacağınız kombinlerde yaratıcılığınızı konuşturarak giyebileceğiniz ortamları çeşitlendirebilirsiniz.

Disco tayt kumaş yapısı, esnek ve rahat olduğu kadar toparlayıcı özellik de göstermektedir. Vücut hatlarının şekillendirilmesine yardımcı olur. İstenilen tüm görünümlerin elde edilmesini destekler. Bunu yaparken cilt üzerinde yıpratıcı veya rahatsızlık verici etkiler bırakmaz. 

Büyük Beden Disco Tayt

Herkesin kendi vücut ölçülerine uygun bir ürün alternatifine ulaşabilmesi için sayfamızda birçok farklı beden seçeneği yer almaktadır. Bedenler XS’dan başlayarak 4XL’a kadar değişiklik göstermektedir. Disco tayt modellerinin kendi ürün sayfalarından mevcut beden seçeneklerini kolaylıkla görebilirsiniz.

Tamamıyla vücudu saran disco tayt kumaşları, ölçülere bağlı olarak değişmekle birlikte, bilek hizasında sonlanmaktadır. Yüksek bel tasarımdaki bu giyim parçaları, oldukça rahat bir giyim sürecine sahip olmanıza yardımcı olur. Bel hizasının yüksek olması sayesinde hareket halindeyken belinizden kayma gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Ebsumu olarak sizler için özenle hazırladığımız bu toparlayıcı tayt modellerini sayfamızdan görebilirsiniz. Ürün fotoğraflarına göz atarak taytların genel duruşları ve renklerin görünümleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Renk alternatifleri arasından seçiminizi yaparak alışveriş işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz renklerde ve ihtiyaç duyduğunuz sayıda tayta sahip olabilirsiniz.

Transparan Tayt Modelleri

Farklı renk seçeneklerine sahip olan transparan tayt modelleri, sportif bir tarza bürüneceğiniz günler için ideal bir seçenektir. Özellikle sürekli olarak hareket edeceğinizi bildiğiniz veya ekstra rahatlığın faydasını göreceğiniz günlerde bu giyim parçaları harika bir tercih olacaktır. Taytların özel kumaş yapıları cildiniz üzerinde yumuşacık bir his bırakırken esnek olmaları da hareket özgürlüğünüzü garantilemektedir.

Transparan detayı, yürüyüş sırasında herhangi bir rahatsızlık yaratmaz. En az tayt kumaşı kadar büyük bir konfor sunar. Farklı vücut ölçülerine uygun olarak üretilen transparan tayt modelleri arasından kendi bedeninizdeki ürünü bulmak oldukça kolaydır. Ebsumu olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürün yelpazesi içerisinde büyük beden alternatifleri de yer almaktadır. Tüm ürünleri sıralayarak beğendiğiniz taytın kendi beden ölçülerinize uygun modeline ulaşabilirsiniz.

Siyah Transparan Tayt

Zamansız havası ve kombinlemesi oldukça kolay olması sayesinde popülerlik kazanmış olan siyah transparan taytlar, sportif olduğu kadar çekici bir görünüm de elde etmenizi sağlar. Siyahın şık ve zarif havası, taytların genel sportif görünümünü çok iyi şekilde dengelemektedir. Ebsumu olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde çeşitli siyah transparan tayt modelleri yer almaktadır. Tüm ürünlerimizi sıralayarak farklı renk seçeneklerini de görebilir veya sayfanın sol kenarında yer alan kontrol paneli yardımıyla sadece siyah taytları sıralayabilirsiniz. Ürünleri istediğiniz kriterlere uygun olarak listeleyebilir, beğendiğiniz bir transparan tayt modeline sayılı dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz.