Büyük Beden Sweatshirt

Soğuk havalar kendini göstermeye başlayınca tercih edilen bu giyim parçası, rahatlığın ve konforun diğer adı niteliğindedir. İçinde yumuşacık bir kumaşa sahip olan büyük beden sweatshirt modelleri, her giydiğinizde cildiniz üzerinde harika bir his bırakır. Dışarıdan genel görünümleri ise, estetik açıdan tüm beklentilerinizi karşılar niteliktedir. Kapüşonlu modellerin yanı sıra şapkasız seçeneklerin de yer aldığı ürün yelpazemizden, elde etmek istediğiniz giyim sürecini göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Ebsumu olarak sizlerle buluşturduğumuz ve sevilerek tercih edilen büyük beden sweatshirt modellerimiz, herkesin kendi ölçülerine uygun ürüne ulaşmasına imkân tanıyan alternatiflere sahiptir. M’dan 3XL’a kadar değişiklik gösteren beden seçenekleri sayfamızda mevcuttur. Tüm ürünleri sıralayarak sweatshirt ölçüleri ve seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Büyük Beden Sweatshirt Bayan

Siyah, mavi, hardal ve hâkî gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan büyük beden sweatshirt modellerimizin, tasarım açısından da farklı alternatifleri bulunur. Önü baskılı sweatshirtler, sportif ve dikkat çekici tarzları ile popüler olarak tercih edilmektedir. Taş detaylarıyla süslenmiş ve son trendlere uygun hale getirilmiş farklı modeller de mevcuttur.

Sevilerek tercih edilen büyük beden sweatshirt modellerinden bir diğeri ise, omuz kısmında farklı detayların yer aldığı ürünlerdir. Bu minimalist detaylar, çarpıcı değişiklikler yaratmadan genel görünümün farklı bir seviyeye çıkartılmasına yardımcı olur. Omuz çevresinde transparan detayların olduğu tasarım, sportifliğin yanı sıra çekici bir görünüm de isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır. Çiçek desenli sweatshirt modelleri, omuz detayının yer aldığı seçeneklerden bir diğeridir. Bu ufak detay, eğlenceli ve canlı bir tarz oluşturulmasına yardımcı olur. 

Büyük Beden Sweatshirt Fiyatları

Ebsumu olarak sizlerle buluşturduğumuz büyük beden sweatshirt modellerimiz, farklı özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmiş uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Sayfamızda yer alan ürünleri, çok satanlar, yeniler, düşük fiyat, yüksek fiyat, çok yorum alanlar, yüksek puanlılar gibi farklı kriterlere uygun olarak sıralayabilirsiniz. Büyük beden sweatshirtleri istediğiniz şekilde listeleyerek görebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız kampanyalarımızdan ve sezon fırsatlarımızdan yararlanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden güvenli ödeme imkanlarımız sayesinde tüm işlemlerinizi hızla tamamlayabilirsiniz.