Önemli Not

Herhangi bir pazaryeri satışı için XML entegrasyonu sağlayamıyoruz. Ürünlerimizi sadece kendi internet sitesi olan firmalar ile paylaşabiliyoruz.Bu konuda anlayışınızı bekleriz…Ebsumu.com sitesindeki mevcut ürünler, açıklamaları, özellikleri, fotoğrafları ve fiyatları ile birlikte XML entegrasyonu yapılarak, bayinin e-ticaret sitesine aktarılır. Aktarılan bilgilerim tümünün güncellemesi günlük olarak gerçekleştirilir. Gün içerisinde XML alan tarafından güncellemelerin yapılması, anlık olarak değişiklik gösterebilen stok bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde sergilenebilmesi için gereklidir.

E-Bayilik İçin Sebepler

Ürün Görselleri

Ebsumu.com olarak e-ticaret sektöründe müşteri memnuniyetini en çok etkileyen unsurlardan bir tanesinin ürün görselleri olduğunun farkındayız. İnternetten alınacak olan ürünün fiziksel olarak görülememesinin önüne ise ürün fotoğraflarımızın kalitesi ile geçiyoruz. Gördüğünüz ürün ile size gelen ürün arasında bir fark olmaması için, fotoğraf kalitemizi en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Hızlı Teslimat ve Sistemli Depolama

Mesai saatleri içerisinde oluşturmuş olduğunuz ürünlerin kargo işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilecektir. XML bayilerine özel olarak çalışmasını sürdüren sipariş ekibimiz, verilen siparişlerin hızlı ve eksiksiz olarak tarafınıza ulaşması ve en kısa sürede müşterilere gönderiminin yapılabilmesi için çalışmaktadır. Eksik veya tedarik edilememe gibi durumlar, tek bir noktadan yönetilen stoklarda yaşanmamaktadır.

İyi Fiyat

Üretici kimliğimizin yanında “iyi kalite, iyi fiyat” mottosuyla çıktığımız bu yolda, ederinin çok üstünde fiyatlara ürün satan firmalardan olmadığımızı belirtmek isteriz. Sunmuş olduğumuz fiyat politikasının uygunluğu sayesinde aldığınız iskontoya ek olarak, kâr marjınızı arttırmak için satış fiyatları üzerine ekleme yapabilirsiniz. Bayilerimizin ürün satış adetleri ve kârlılığı, uzun soluklu sürdürülebilir bir ortaklık yapısı için önem arz etmektedir.

Dinamik Stok ve Emsalsiz Koleksiyon

Ürün tedarik konusundaki tecrübemiz ile giyim sektöründeki çok satan ürünlerin listesi herkesten önce bizim elimizde oluyor. Fason tedarikçilerden, kendi üretimimiz dışında olan popüler modelleri en iyi koşullarda alıp, süratle sitemize ekliyoruz. Bayilerimizin piyasa hakimiyetine güvendiğimizden dolayı, önerileri doğrultusunda, satabileceklerini düşündükleri ürün tavsiyelerini satış bandımıza dahil ediyor ve satışa sunuyoruz.

Değişen Güncel Modeller

Sezon başında belirlediğiniz tüm ürünleri bir sezon boyunca satmak mecburiyetinde kesinlikle değilsiniz. Sitemizin sahip olduğu geniş ürün yelpazesinden dolayı en az 15 günde bir olmak koşulu ile genel olarak haftalık periyotlar halinde yenilenen ve sitemize eklenen ürünlerden seçim yaparak satışa sunmanız mümkün. Satışları iyi giden ürünlerimizin ise üretimine devam edip devamlı satışta kalmalarını sağlıyoruz.

İade ve Değişim

Ürünler XML bayilerine kontrol edilerek yollanır. Bu nedenle ürün kalite kontrolü yapılan ürünlerde değişim ve iade yapılamamaktadır. Bayi dilerse ürünlerin kalite kontrolünü depomuzdan kontrol ederek kendisi alabilir.

SÜREÇ

·        XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.

·        XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır.

·        Sözleşme ve XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 2 iş günü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.

·        Yaşanabilecek teknik aksaklık-uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları ebsumu.com sorumluluğunda değildir.

·        XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.

·        Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, ebsumu.com üzerinden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak, üyeliğinize tanımlı komisyonlu fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.

·        ebsumu.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.

·        XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kâr marjını arttırabilirsiniz.

·        ebsumu.com üzerinden oluşturulan siparişlerin kargoya teslim edilme süresi 1-3 iş günüdür. Ürünlerle ilgili yaşanan sorunlarda tarafınıza bilgi verilecektir.

·        Başvuru yapmak için info@ebsumu.com  adresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atmanız veya aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp 48 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.