TESLİMAT KOŞULLARI
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Aras Kargo ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
 
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Aras Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.
 
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Bu nedenle üyelik oluştururken güncel e-posta kullandığınızdan emin olmalısınız.Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ebsumu.com