KADIN TRENÇKOT

KADIN TRENÇKOT MODELLERİ

 

Sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinin en şık en vazgeçilmez parçalarından biri trençkotlardır. Rüzgarlı ve ılık havalarda sıklıkla tercih edilen trençkot modelleri, eşsiz görünümleri ile kombininize şıklık kazandıracak cinsten. Tamamlayacağınız spor ayakkabı, çizmeler ve bootiler ile trençkotlarınızı kendi zevkinize göre kombinleyebilmeniz mümkün. Ne çok kalın ne de çok ince olan özelliği ile zamansız bir şıklığa sahiptir. Trençkotları, hem sokak modasında hem de şık bir yere giderken rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Trençkot modelleri, birçok seçeneği bünyesinde barındırmaktadır. Stili sadelikten yana olanlar için düz renkte olanları öneriyoruz. Bu formda trençkotlar, sade şıklığı vurgulayarak  görenleri büyüleyecek görünüme sahiptir.  Tek renk trençkotunuz ile çeşitli kombinler yaratabilirsiniz. Pantolon-kazak ya da etek-gömlek uyumu ile trençkotlarınızı meç edebilirsiniz. Feminen görünüme sahip olmak isteyenler için çizme ve bootileri önerirken, sokak modasını takip edenler için spor ayakkabılar ile trençkotunuzu kombinleyebileceğinizi belirtmekteyiz.

Markamız, eşsiz trençkot modelleri ile sizlerin stiline dokunmayı başarıyor. Bünyesinde barındırdığı desenli trençkot modeli, şıklığı ve kalitesi ile göz doldurmakta. Günümüz trendi olan piliseli etekler ile kombinleyebileceğiniz bu formda trençkotlar, şıklığınızın en güçlü parçası olacak görünüme sahip. İçerisinde barındırdığı sonbahar renkleri , bulunduğumuz mevsime uygunluk gösteren bir model olduğunu destekler nitelikte. Sayfamızda yer alan trençkot modellerinden biri de fitilli kadife formda olanlardır. Haki ve hardal renk skalasıyla karşımıza çıkan bu model, sonbahar mevsiminin en şık parçalarının başında yer alıyor. Kadife ve fitilli kumaşı ile sizleri sıcacık tutacak forma sahip. Bu model trençkotlarınızı, ekose etekler ve ince triko kazaklar  ile kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Şık ve modern bir görünüme sahip olan fitilli kadife trençkotlar, stiliniz üzerinde yaptığınız en göz alıcı dokunuş olacak. Düğme kapamalı ve cepli olma özelliği ile günümüz trendine uygun şekilde tasarlanmıştır. Kumaş rengine uygun kuşak detayı, zarif bir şıklığa imza atmanızı sağlayacaktır.

Her vücut tipini düşünen markamız, trençkot modellerinde birçok beden seçeneğini de bünyesinde barındırmakta. Mevsime uygun forma ve görünüme sahip trençkot modellerimiz, kaliteyle şıklığı aynı çizgide buluşturuyor. Ürünlermizi detaylı incelemek için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz. Uygun fiyat avantajını kaçırmayın!