KİMONO


   Japon kültüründen dünyaya açılan bir tekstil ürünü olan kimono, artık dünyanın her yerinde kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bir ürün haline geldi. Yazın plajlarda ya da şehir hayatında mevsimlik üst kıyafet olarak kullanılan kimono, aslında oldukça kullanışlı bir üründür. Salaş ve şık olması ile taşıması da kolay olan bu ürünler son dönemde oldukça tercih ediliyor. Siz de bu akımdan geri kalmak istemiyorsanız sitemizin ana sayfasından Kadın > Kimono  seçiminiz ile ilgili sayfaya kolayca ulaşabilirsiniz.


 KİMONO KOMBİNLERİ


  Daha önce dolabınızda yer almaması olası olan bir ürün olması sebebiyle siz değerli kullanıcılarımıza birkaç tavsiye ile burada yer alıyoruz. Kış sürecinde, serin yaz gecelerinde ya da bahar döneminde rahatlıkla tercih edebileceğiniz gibi plajda da kullanabilirsiniz. Elbise, gömlek, kazak, bluz, atlet, triko gibi farklı kategori ürünleri ile kolayca kombine edilebilen ürünler olup kurtarıcı modellerden biridir.
Salaş ve hafif olması sebebiyle yanınızda ihtiyaca göre taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda giydiğiniz kıyafette kusur kapatıcı olarak da destek olacak bir üründür. Bu sayede iddialı modellerde sizin için hem destekleyici hem de kurtarıcı olacaktır.
Jean pantolon tişört gibi spor şık kombinlerle tercih edebileceğiniz gibi gömlek ve etek ile de rahatlıkla birleştirebilirsiniz. Buna ek her iki kombinde de size eşsiz bir hava katacak olan bir ürün olacaktır. Farklı renk, desen ve kesimler ile de kendi için oldukça geniş bir çeşitlilik yaratan kimono dolabınızın vazgeçilmezlerinden biri haline gelecek


KADIN KİMONOLARI


   Japon kadınların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan kimono dünyaya açılması ile oldukça ses getirmiştir. Türkiye’de de hemen hemen her mevsimde kullanabileceğiniz bir ürün olması sebebiyle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle mevsim geçişlerinde sıcak soğuk kararsızlıklarında kurtarıcı olacak bir üründür. Bu ürün seçiminizle beraber yanında elbise veya tayt ile de seçiminizi destekleyebilirsiniz. Etnik dokuyu şıklık ve moda ile birleştirmesi sebebiyle giyim tarzınızı besleyecek bir ürün olacaktır. Bütçenize uygun ve kaliteli ürünler için sitemizde her kategoride bu ilkemizi koruyoruz. İyi alışverişler dileriz.