ERKEK T-SHIRT

Erkek modasının en vazgeçilmez parçalarından biri şüphesiz t-shirtlerdir. Pantolon, şort ve jeanler  ile eşsiz bir uyumu yakalayabilme özelliğine sahip olan t-shirt modelleri, çeşitlilik konusunda da oldukça büyük bir yer edinmektedir. Çünkü bu parçalar, erkek giyim dendiğinde kurtarıcı niteliğe sahip olma avantajıyla her dönem revaçta!  T-shirtler, kısa ve uzun kollu formuyla zamansız bir görünüme bürünmektedir.

T-shirt ile kombin yaparken, meç edeceğiniz parçanın tonu ve kumaşın dokusu çok önemlidir. Bu yüzden altına tercih edilecek en uygun ürün jean olacaktır. T-shirt, kombinlenebilme avantajı ile her parçaya uyum göstermektedir. Dışarı çıkarken üzerine alacağınız şık bir ceket ile eşsiz görüm bir elde edebilirsiniz. Gündüz şıklığı ile göz kamaştırmak istiyorsanız, şişme mont ya da bomber ceket tercih edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan t-shirt modelleri, uzun ve kısa kollu olarak tasarlanmaktadır. Siyahın asaleti ve beyazın sadeliğiyle vücut bulan t-shirtlerimizde, çizgimiz oldukça net. Geniş renk skalasını bünyesinde barındıran modellerimizde, günümüz trend tonları yer almaktadır. Kiremit, sarı, haki ve mercanın eşsiz görünümlerinden oluşan t-shirtlerimiz, %95 pamuk olma özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu basic t-shirtler ile hem spor hem şık görünerek, stilinizde harikalar yaratabilirsiniz.

Son zamanların popüleritesi yüksek olan parçalarından kısa kollu balıkçı t-shirtler, siyah jeanler ile bir araya geldiklerinde, ortaya oldukça cool bir görünüm çıkıyor. Ayrıca t-shirlerinizde kolye detaylarına yer vererek kombininizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Yapacağınız bu küçük dokunuş sayesinde, stiliniz bambaşka bir aura kazanacaktır.

Vücudu saran formuyla tasarlanan uzun kollu t-shirtler, fiziğinizi kusursuz gösterecek cinsten. İster jean ister keten pantolonlarınızla kombinleyebileceğiniz bu parçaları,her yere giderken  tercih edebilirsiniz. 

Markamız , eşsiz ve özgün t-shirt tasarımlarını bünyesinde barındırıyor. Outlet ürünlerinde ise uygun fiyat avantajını beraberinde getiriyor. Her erkeğin beğenisine hitap edecek şekilde tasarlanan t-shirt modelleri ve renkleri, stilinizle birleşmeyi bekliyor. Ruhunuzu yansıtan modellerimizden seçim yaparak, günümüz trendine uyum sağlayabilirsiniz. T-shirt ürün yelpazemizi incelemeniz için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz. Esmur Ailesi olarak en büyük hedefimiz,sizlerin beğenisine sunulan ürünlerimizden duyduğunuz memnuniyet, önceliğimizdir.