ERKEK PANTOLON MODELLERİ

Kombin aşamasında erkek modasının en güçlü parçası pantolonlardır. Her erkeğin stili farklılık göstermekle beraber, pantolon seçimlerinde oldukça itinalı davranmaktadırlar. Erkeklerin kadınlar kadar çok alt giyim seçeneği olmadığı için, alacakları pantolonların formu ve kumaşı çok önemlidir. Aynı zamanda kurtarıcı niteliğe sahip olan pantolon modelleri, her üst giyim ile kolaylıkla kombinlenebilmektedir.

Pantolonlar arasında en çok tercih edileni şüphesiz jeanlerdir. Hatta kadınlar için tasarlanan boyfriend jeanler, erkek pantolonlarından esinlenerek üretilmiştir. Bu yüzden pantolonlar, erkek giyimin sembolü niteliğindedir. Pantolonun en önemli detaylarından biri paça boyudur.  Jean pantolonlarda son zamanlarda en trend paça boyu bilekte bitendir. Geçmişten günümüze uzanan moda algısıyla erkek pantolonlarında büyük bir değişim gözlenmiştir.60’ların yüksek beli, 70li yılların ispanyol paçaları, 80’lerde renklerle harmanlanan pantolonlar, 90’larda normal kesim jean modasından bugüne kadar birçok formda karşımıza çıkarken, şimdilerde ise dar-bilekte biten modelleri ile vücut bulmaktadır.

Günümüz pantolonları, hem feminen hem de maskülen tarzı bir arada bulundurabiliyor. Bu yüzden her tarzın harmanlanmış halini tek bir parçada görmemiz mümkün. Markamızda yer alan pantolon modelleri, gerek trend tarzı gerekse kaliteli kumaşlarıyla beğeninize sunulmaktadır. Mavi slim fit jeanler, en çok tercih edilen pantolon türlerimizden biridir. Her üst giyim ile meç edilebilme özelliği ve taşlanmış-eskitme görünümü ile her erkeğin zevkine hitap edecek şekilde tasarlandı. Açık mavi ve lacivert tonlarının en güzel halini bu jeanlerde bulabilirsiniz. Aynı zamanda pantolon modellerimizde yer alan siyah jeanler, üzerine giyilen her parça ile uyum gösterecek nitelikte. Jean pantolonlarınızı gerek t-shirtler, gerek kazaklar, gerekse spor şık gömlekler ile kombinleyerek stilinizde etkili bir dokunuş yaratabilirsiniz.

Markamız, yıllardır özgün tasarımları ve kaliteli hizmet standartlarıyla günümüz modasına uyum sağlayarak, yön vermektedir. Eşsiz erkek pantolonlarında görünümünün yanı sıra konforuna da fazlasıyla önem vermektedir. Erkek giyimde rakiplerinin bir adım önüne geçen Esmur markası olarak, geniş ürün yelpazemizi, her geçen gün daha da arttırmaya devam ediyoruz. Sizlerin beğenilerinden ilham alarak tasarladığımız bütün ürünlerimizde,  rahat stili uygun fiyatlarla buluşturarak tarzınıza sunuyoruz.