ERKEK KEMER MODELLERİ

Erkek giyimi söz konusu olduğunda, kombinin muhakkak aksesuarlar ile desteklenmesi gerekir. Bu aksesuarların başında şüphesiz kemerler yer almaktadır.  Şık ya da spor bir stile sahip olabilirsiniz. Tarzınıza uygun kemer seçimi ile bu stili taçlandırmanız gerekir. Seçtiğiniz kemer kapsamında, ayakkabınızın rengi ve görünümü  bu aksesuarınızla uyum içinde olmalıdır. Çünkü içerisinde şıklık geçen olgu, uyumu da beraberinde getirmeyi şart koşar.

  • Klasik Kemerler

Özellikle takım elbiseler ve kumaş pantolonlarla tercih edilen klasik kemerler, genelde siyah ya da kahverengi tonlarıyla vücut bulmaktadır. Takım elbisenizin üzerinizde kusursuz bir duruş sergilemesi için, kemer seçiminizin uyumlu ve şık olması gerekir. Burada söz konusu olan uyum ile, pantolonunuzun kumaşıyla beraber ayakkabınızın da dokusu ve renginden bahsetmekteyiz.  Sözü edilen detaylara dikkat edildiğinde, takım elbisenin göz alıcı aurasını, kemerinizle meç ettiğinizde nefis bir görünüm yakalanabilmektedir.

  • Günlük Kemerler

Günlük stilinizde tercih ettiğiniz kemerleri hemen hemen tüm pantolonlarınızla birleştirebilirsiniz. Özellikle jeanlerinizde, ince formda kemerler tercih ettiğinizde kusursuz bir stil yaratabilirsiniz. Keten, chino, kargo pantolonlarınız ve şortlarınızda ise kalın yapıda kemerler kullanarak, eşsiz uyumu yakalayabilirsiniz. Aşırı abartıdan ya da zayıf sadelikten uzak durmalısınız. Kemer alırken dikkat edeceğiniz en önemli nokta; eğer tokası taşlı ve desenli bir yapıya sahipse kayış kısmının sade olmasına özen göstermeniz gerektiğidir. Ya da tam tersi bir durumu varsayarak; kemerinizin kayışı desenli ise tercihinizi sade tokalı olanlardan yana kullanmanızı öneririz. Günlük (casual) kemerlerinizde tercih yaparken, birçok desen seçeneği karşınıza çıkacaktır.Kemer modelinizin örgülü mü, çivili mi , yoksa işlemeli mi olacağına kombin yapacağınız parçalardan ilham alarak karar verebilirsiniz.

Her erkeğin en nadide aksesuarlarından olan kemerleri, doğru parçalar ile birleştirdiğinizde kusursuz bir görünüm yakalamanız oldukça mümkün . Sıradışı stilinizi kemer gibi güçlü aksesuarlar ile destekleyerek, muhteşem dokunuşlar yaratabilirsiniz. Markamız, her konuda olduğu gibi erkek kemer konusunda da ilham kaynağı niteliğinde tasarımlara ve stil tüyolarına yer veriyor. Sizler de eşsiz kemerlerinizi, dolabınızdaki uygun parçalarla bir araya getirerek, stilinize küçük ama etkili hamlelerde bulunabilirsiniz.