Renk

Beden


BÜYÜK BEDEN PİJAMA TAKIMLARI

Rahat kalıpları ve yumuşacık dokuları ile insanı en iyi hissettiren giyim parçaları pijamalardır. Sabahlık, tayt, tunik, gecelik, atlet gibi pek çok parçaya ayrılan bu ürünler genelde takım olarak piyasaya sürülmekte ve bir bütün olarak kullanılmaktadır. Cıvıl cıvıl renkleri ve hareketli desenleriyle insanın enerjisini tazelemektedir.

Gün içinde hiç bitmeyen işlerin ve bir an bile ara vermeden devam eden sorumlulukların sonunda, sıra uyumaya geldiğinde oldukça rahat olmak istenir. Günün bütün yorgunluğunu çıkarmak ve kaliteli bir uyku çekerek yeni güne gözleri mutlu açmak için kullanılan pijama da bu anlamda büyük bir önem taşır. Kaliteli dokulardan ve sağlıklı kumaşlardan ürettiği pek çok seçkinin yanı sıra Ebsumu şimdi de büyük beden pijama takımları koleksiyonunu sunuyor!

Büyük Beden Pijama Takımları Modelleri

Piyasa üzerinde her ne kadar çeşitlilikte ürün bulunursa bulunsun konu büyük beden olduğunda çeşitliliklere ulaşmak o kadar da kolay olmuyor. Hanımlar birbirinin aynısı modeller ve kalıplar arasında sıkışıp kalıyor. Bu tekdüzeliği aşmak ve kopya modellerin yerine yeni alternatifler sunmak için oluşturduğumuz birbirinden modern tasarımlara sahip büyük beden pijama takımları koleksiyonumuzu çok seveceksiniz!

Elastik ve nefes alan kumaşlardan meydana getirilen büyük beden pijama takımları, karşınıza çeşitli parça sayısından oluşan setler ile birlikte çıkmaktadır. İster sadece üst ve alt giyim parçalarından oluşan iki parçalı setleri, isterseniz de daha fazla seçeneğe sahip olan 4 parçalı setleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz 4XL bedene kadar çeşitli beden yelpazesine sahiptir.

 Büyük beden pijama takımları her ne kadar ev gibi kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz alanlarda kullanılacak olsa da asla şıklıktan ödün vermenize izin vermiyoruz. Çiçekli desenlerle baharı getirirken, dantellerle çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz. Puantiye baskılarla enerjinizi yükseltirken kuşaklar sayesinde de rahatlığınızı koruyabilirsiniz. En uygun fiyatlı büyük beden pijama takımları ile konforun tadını çıkarın!

Büyük Beden Lohusa Pijama Takımları

Anneler için doğum sonrası lohusalık dönemi büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle bu dönemde seçilecek büyük beden lohusa pijama takımları dikkatle tercih edilmeli ve rahatlıktan ödün verilmemelidir. Hem annenin hem de bebeğin konforu düşünülerek yapılan tercihlerde en çok ön plana çıkan büyük beden lohusa pijama takımları, sabahlık ve gecelik gibi parçalar içermektedir. Bu ürünler tek parça oluşu ile bütün bedeni kapatarak kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlar.

Büyük beden lohusa pijama takımları koleksiyonuna bakıldığında desenler ve tasarımlar annenin zevkine ve beğenilerine göre değişecek olsa da kalıplar genelde benzer olmaktadır. Ebsumu olarak sağlığınızı ön planda tutuyoruz. Pamuklu dokular kullanarak cilt dostu giyim ürünlerini sizlerin beğenilerini sunuyoruz. Birbirinden rahat ve şık büyük beden lohusa pijama takımları için tek tıkla sipariş oluşturabilir, çeşitli ödeme seçenekleriyle birlikte güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.